Şimdi de 16m³ Dikey Yem Karma Makinası stoklarımızda...


Büyüyoruz, karma Makinalarında ürün yelpazemizi, ihtiyaçlarınız doğrultusunda genişletiyoruz..


Kısaca yem karma olarak anılan yem karma makinası çiftçilerimizin, küçük, orta ve büyük ölçekli ahahırların vazgeçilmez ekipmanlarından biridir. Yem Karmalar hafif oldukları kadar dayanıklı yapıları ile hayvanlar için gerekli olan yemleri homojen olarak kararak hedeflenen besleme kalitesinde besi yemini oluşturmaları ile büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle süt ve besi hayvanlarına sahip olan çiftçilerin vazgeçilmezlerindendirEn Yeni Ürünlerimiz

Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ulabore et dolore magnam aliquam quaerat.


1Sed est elit posuere ac semper at hendrerit a neque. In viverra ipsum ac eros tristique dignissim?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce velit tortor, dictum in gravida nec, aliquet non lorem. Donec vestibulum justo a diam ultricies pellentesque. Quisque mattis diam vel lacus tincidunt elementum. Sed vitae adipiscing turpis. Aenean ligula nibh, molestie id viverra a, dapibus at dolor. In iaculis viverra neque, ac eleifend ante lobortis id. In viverra ipsum ac eros tristique dignissim. Donec aliquam velit vitae mi dictum.

2Quisque mattis diam vel lacus tincidunt elementum. Sed vitae adipiscing turpis. Aenean ligula nibh, molestie?

Lorem ipsum dolor sit amet tempor ac, laoreet feugiat. Proin id dui. Integer a placerat at, mollis nunc vel neque sollicitudin augue sit amet magna. Donec aliquam dictum quis, tincidunt molestie, neque nibh ultricies nec, aliquam purus. Fusce convallis non, facilisis sodales. Vivamus sem at augue. Nulla et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Vivamus justo.