AK Y 8 m3 Yem Karma

AK Y 8 m3 Yem Karma

8 m³ Yatay Helezonlu Yem Karma Makinesi teknik yapısı ve opsiyonel seçimleriyle kullanıcıların isteğini karşılamaktadır. Çift helezonu sayesinde homojen bir karışım elde edilmesini, kendine has yıldız (papatya) ve balta (oval) bıçaklarıyla yemin istenilen parçacıklara bölünmesini sağlamaktadır.

Üst düzey şanzıman çalışmasıyla beraber dayanıklı sac gövdesi, güçlü şase üzerine oturtulmuş yapısı ve her makineye özel lastikleriyle alanında ilk sırada yer almaktadır.

İsteğe bağlı olarak:

▬ Boşaltıcı Konveyör Bant, yem karma makinelerinin standartlarından olmakla birlikte, tercihe bağlı olarak çift taraflı, önden bantlı veya uzun bant seçenekleriyle kullanıcının faydalanabileceği şekilde seçeneklendirilmiştir.

▬ Kantar Tartım Sistemi kullanıcının tercihine bağlı olarak sunulur. Kantar sayesinde dijital tartımla yem oranlamasının en üst düzeyde doğru rasyonla yapılması sağlanır.

▬ Elektrikli Motor Tertibatı veya şaft yoluyla traktörden kullanım özelliği kullanıcı inisiyatifindedir.

▬ Mıknatıs kullanımıyla yem içerisine karışmış olan parçaların (Metal vb.) engellenmesi sağlanır.

Ak Ziraat Yem Karma Makineleri üretim veriminizi arttırarak, verilen yemlerden tasarruf etmenizi ve sağlıklı homojen karışımıyla hızlı bir şekilde kıyma işlemini gerçekleştirerek zamandan kazanmanızı sağlar.

AK Y 8 m3 Yem Karma